Додому Про наших людей

Успіх – це вірити у себе і діяти. Підприємець Юрій Душенко

Фото - Лиманська МВА

Підприємець Юрій Душенко до початку військових дій мав бізнес у м. Лиман по продажу та виготовленню напоїв з чаїв та кави, але обставини змусили покинуту місто і сім’єю переїхати до небезпечного регіону на Черкашіні. 

Релакувавши свій бізнес Юрій відкрив магазин «Чайна таун» та продовжив діяльність, але не зупинився на досягнутому. Маючи підприємницьке мислення, одночасно зацікавився вирощуванням печериць. Переглянувши безліч інформації, ознайомившись з технологією він отримав професійні знання і розпочав підготовку з вирощування грибів. Наполегливість і впевненість винагородили гарним врожаєм.

Впродовж своєї діяльності підприємець на постійній основі взаємодіяв з Лиманським міським центром зайнятості, отримував консультації з підприємництва, діючих мікрогрантів для бізнесу та компенсаційних виплат. Роботодавець створив робочі місця і звернувся за допомогою в підборі працівників. По направленню центру зайнятості організовано стажування на робочих місцях, що дало змогу роботодавцю і претендентам більш детально ознайомитись між собою та умовами праці. Результатом стало працевлаштування чотирьох працівників з числа внутрішньо переміщених. 

Завдяки діючій державній програмі з надання компенсації за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб роботодавець отримав компенсаційні виплати.

Це приклад наполегливої і ефективної дії роботодавця, який відповідально ставиться до трудових відносин і користується соціальними послугами та фінансовою підтримкою Державної служби зайнятості.

Нагадаємо, за допомогу ЗСУ окупанти тримали в катівні та зламали щелепу пенсіонерці з Дробишево (відео).

Фото – Лиманська МВА

Інформація з ТГ каналу Лиманської МВА