Додому Редакційна політика

Редакційна політика

Товариства з обмеженою відповідальністю «Редакція газети «Зоря»

«Зоря» — газета  достовірної інформації. Більше об’єктивного позитиву та добрих новин!

Наші цінності та пріоритети

Газета «Зоря» – незалежне видання, місія якого – забезпечувати читачів якісною інформацією. У цьому ми зорієнтовані на суспільний інтерес. Наші журналісти неухильно дотримуються   професійних та етичних стандартів, чинного законодавства країни.  Редакція є підписантом Етичного Кодексу журналістів України.     

 Достовірність та оперативність

Ми публікуємо тільки перевірену інформацію, яка спирається на факти.  Ретельно перевіряємо джерела, не женемось за сенсаціями. 

Ми проти недостовірної реклами

Ми прагнемо дотримуватися етичних норм та стандартів у рекламних матеріалах. Реклама повинна бути чесною, повідомляти про реальні характеристики продукту або послуги, не нав’язуватися та не створювати невиправданих очікувань.

Для нас важливі патріотичний дух та національна свідомість!

Ми — за  підтримку та розвиток національної культури, історії, традицій та досягнень. Наша газета — за використання української мови в усіх аспектах суспільного життя.

Інтереси  читачів та суспільства  – наш пріоритет.

Ми зорієнтовані на суспільний інтерес. Наша інформація має сприяти  організації життя громадян,  реалізації  ними своїх прав та обовʼязків.  Під час війни наша увага прикута до тих, хто захищає країну, до історій життя земляків, їхнього досвіду. Ми прагнемо забезпечити нашим читачам об’єктивну та достовірну інформацію. Наша газета дотримується професійних журналістських стандартів, перевіряє факти, джерела інформації й уникає спотворення подій.

Свобода слова — в інтересах національної безпеки! Ми відкриті для різних думок, але не ворожих для України!

Редакція газети має непохитну волю протидіяти будь-яким формам ворожої пропаганди. Ми за свободу слова, але завжди в межах, що не зашкодять національній безпеці. Підтримуємо право громадян на вільне висловлювання думок. Утім вважаємо що воно має сполучатися із відповідальністю за достовірність , точність на неупередженість

«Зоря» — ПРОТИ дискримінації громадян, ЗА дотримання гендерної рівності!

Ми друкуємо об’єктивні  матеріали, що підтримують діалог і розуміння між різними групами людей без будь-якої    дискримінації за ознаками статі, віку, походження, політичних уподобань та за будь-якими іншими.

З повагою до людей

Право на свободу висловлювання сполучаємо  з відповідальністю. Особисте життя людей – недоторкане. Діяльність публічних осіб, яка являє суспільний  інтерес, висвітлюється нами  у рамках журналістських професійних норм.  Чутливі до людей, яких спіткало горе.

Ми  проти будь-якої дискримінації за ознаками  здоров’я, статі, віку,  походження, мови, соціального статусу або політичних уподобань тощо(щодо мови, дуже гостре питання наразі. Мабуть, варто зазначити  про пріоритети мовні, або сприяння Закону тощо) 

Ми визнаємо помилки. Основний принцип — не нашкодити нашим героям та читачам. Ми виправляємо свої помилки та вибачаємося за неточну інформацію!

Ми поважаємо особисте життя героїв наших публікацій та наших читачів. Не публікуємо недостовірні або образливі матеріали, що можуть порушити особисті права та приватність. У разі виявлення неточностей або недостовірних даних, ми зобов’язуємося оперативно виправити помилки та надати коректну інформацію.  Також, прагнучи бути точними, як і всі люди, ми можемо припускатися помилок. Ми визнаємо їх,  вносимо поправки  або публікуємо спростування у рамках  чинного законодавства.

Наші герої — в нашому серці! «Зоря»  завжди буде підтримувати інтереси своїх читачів.   

Конфлікт інтересів

Якщо є якісь обставини (сімейні, особисті або робочі зв’язки, приналежність до партій або рухів і т.д.), що можуть вплинути на об’єктивність журналіста у висвітленні певної теми, він має повідомити про це директора  та читачів, якщо його матеріал врешті буде опубліковано.

Якщо автор має особисту зацікавленість у публікації матеріалу (коли героями статті є його близькі друзі, родичі або особисті вороги) він не має працювати над статтею. Якщо тема є суспільно важливою, редактор може передати її іншому автору.

Наявність конфлікту інтересів може стати приводом для відмови від публікації матеріалу. Остаточне рішення в кожній окремій ситуації ухвалює директор.

Журналіст, редактор або будь-який інший співробітник видання не можуть приймати дорогі подарунки або будь-які грошові нагороди від компаній, організацій, державних установ, політиків або влади.  

Шановні читачі, дякуємо за довіру, яку ви нам постійно надаєте, і за вашу підтримку.

Ми мріємо, щоб газета «Зоря»  була частиною вашого життя.

З повагою — колектив редакції газети «Зоря»

Бенефіціар

Директор-Головний редактор видання Пасічник Олександр Анатолійович Тел +380502752290. Ел.пошта apasechnikred@gmail.com

За журналістський контент, розповсюдження та поведінку, та іншу журналістську діяльність медіа «Зоря» відповідає директор-головний редактор Пасічник Олександр Анатолійович

Цілодобово