Додому Новини Лиманщини

Лиманський центр зайнятості та відділ пробації продовжують співпрацю

Фото - Лиманська МВА

В рамках угоди про співпрацю, укладеної між Лиманським міським центром зайнятості та відділом пробації міста Лиман, 22 січня фахівці цих установ провели чергову зустріч з суб’єктами пробації.

Нагадаємо, Лиманський центр зайнятості та пробації допомагають шукачам роботи знайти сезонні вакансії.

Метою заходу було формування соціальної готовності осіб до професійного становлення, створення їхньої уяви про ринок праці та можливості використання сервісів служби зайнятості.

Особлива увага була приділена питанню тимчасової зайнятості населення – участі у суспільно-корисних роботах по відновленню життєдіяльності громади.

Фахівці центру зайнятості розповіли про актуальні вакансії на ринку праці, про умови та механізм реєстрації на біржі праці, про можливості отримання державної допомоги по безробіттю.

Представники відділу пробації ознайомили присутніх із правилами поведінки суб’єктів пробації, які перебувають на обліку, а також із перевагами, які надаються особам, які активно шукають роботу.

Учасники зустрічі висловили зацікавленість у подальшій співпраці з центрами зайнятості та готовність до активної співпраці з метою працевлаштування та соціальної адаптації.

Лиманські служби зайнятості та пробації продовжують працювати на благо громади, допомагаючи людям знайти роботу та стати на шлях легального життя.