Додому Новини регіону

“20 днів у Маріуполі” – документальний фільм, який не можна забути. Номінація на Оскар

Документальний фільм “20 днів у Маріуполі” українського режисера Мстислава Чернова отримав номінацію на премію Оскар у категорії “Найкращий документальний повнометражний фільм”. Ця номінація є заслуженою нагородою для режисера та його команди, які зуміли відзняти унікальний матеріал про блокаду Маріуполя російськими військами.

Фільм розповідає про життя людей, які опинилися в пастці під час російської облоги. Ми бачимо, як вони намагаються вижити в нелюдських умовах, як вони втрачають своїх близьких, як вони сподіються на порятунок.

Фільм “20 днів у Маріуполі” – це не просто документальна хроніка подій. Це справжній крик душі, який неможливо забути. Він показує всю жорстокість російської агресії та нелюдське ставлення до мирного населення.

Цей фільм уже зробив великий внесок у боротьбу з російською пропагандою. Він доводить, що правда про війну в Україні не може бути прихована.

Дякуємо Мстиславу Чернову та всій команді, яка працювала над створенням фільму, за цей важливий внесок у нашу боротьбу за свободу.