Додому Новини Лиманщини

Російські обстріли не стихають: Лиманщина під прицілом ворога –9 липня, оперативна ситуація

Фото: Вадим Філашкін / Донецька ОДА (ОВА)

Нагадаємо: Російські обстріли Донеччини: Лиманщина під вогнем – 4 липня, оперативна ситуація

Війна не вщухає на Донеччині, залишаючи за собою сліди руйнувань та людського горя. Ворог не припиняє тероризувати мирне населення, завдаючи ударів по житлових районах та інфраструктурі.

Краматорський район. У Ямполі Лиманської громади зруйновано будинок. У Краматорську обстріляна промзона. У Костянтинівці пошкоджено будинок і господарчу споруду. В Іллінівській ТГ пошкоджено 5 об’єктів у Клебан-Бику, 1 будинок у Водяному Другому.

Покровський район. У Курахівській громаді пошкоджені 2 адмінбудівлі в Успенівці, підприємство і адмінбудівля в Костянтинопільському, 3 будинки в Острівському. У Новоекономічному Гродівської громади поранено 3 людини, пошкоджено 20 об’єктів, у Миролюбівці пошкоджено 24 об’єкти. У Новогродівській громаді 1 людина поранена, пошкоджено 10 будинків. У Покровську 3 людини загинули і 3 поранені, пошкоджено підприємство.

Бахмутський район. У Торецьку 1 людина загинула і 1 будинок пошкоджено; у Щербинівці 1 людина поранена і 1 будинок пошкоджено. У Часовоярській ТГ 1 людина поранена, пошкоджені 8 приватних будинків, багатоповерхівка, 2 господарчі будівлі і 1 промислова. У Сіверську зруйновано 2 будинки.