Додому Новини Лиманщини

Російські обстріли Донеччини: Лиманщина під вогнем – 4 липня, оперативна ситуація

Фото: Вадим Філашкін / Донецька ОДА (ОВА)

Нагадаємо: Донеччина під обстрілами: Лиманська громада зазнала ворожих атак – 3 липня, оперативна ситуація

Збройні сили РФ продовжують нещадно обстрілювати населені пункти Донецької області. За минулу добу зафіксовано 22 обстріли, внаслідок яких постраждали житлові будинки, адміністративні будівлі та, найстрашніше, мирні жителі.

Краматорський район. У Лиманській громаді пошкоджено 3 будинки у Дробишевому. У Дружківці поранено 2 людини, пошкоджено 6 приватних будинків, 2 багатоповерхівки і 2 адмінбудівлі. У Диліївці, Олександро-Шультиному, Білій Горі та Віролюбівці Костянтинівської громади повторно пошкоджені приватні будинки.

Покровський район. У Курахівській громаді пошкоджено 4 будинки в Острівському, обстріляні Курахове, Гостре, Ганнівка і Дачне. Під вогнем околиці Мар’їнської, Очеретинської і Гродівської громад.

Бахмутський район. У Часовоярській громаді пошкоджені 7 приватних будинків, 3 багатоповерхівки і 1 нежитлова будівля. У Сіверську пошкоджено будинок.

Незважаючи на постійну небезпеку, евакуація мирного населення з лінії фронту триває. За минулу добу вдалося вивезти 220 людей, серед яких 28 дітей.