Додому Новини регіону

Росія може наростити силу для нападу на НАТО через 5-8 років

Фото: Слово і Діло

Нагадаємо: Росія готує масштабний наступ: захоплення нових територій та атака на Харків

Генеральний інспектор Бундесвера, генерал-лейтенант Карстен Бройер, висловив стурбованість тим, що Росія може наростити свою військову міць до такої міри, що стане здатною атакувати НАТО протягом наступних 5-8 років.

“Згідно з нашими оцінками, Росія до того часу наростить свою силу до рівня, який дозволить їй здійснити напад на територію НАТО”, – заявив Бройер.

Він підкреслив, що хоча не можна дати 100% гарантії, що це станеться, Росія, ймовірно, має можливість поповнювати свої запаси озброєння, навіть зважаючи на війну в Україні.

“Ми бачимо, що Росія виробляє багато військової техніки та озброєння, і не все це йде на фронт в Україні. Тому до 2029 року ми повинні бути готові”, – зазначив генерал.

Важливо зазначити, що з 32 країн-членів НАТО шість – Норвегія, Фінляндія, Естонія, Латвія, Литва та Польща – мають спільний кордон з Росією.

Тим часом Росія продовжує домінувати в Україні, де українська армія змушена відступати через нестачу озброєння, спричинену припиненням поставок з США. Наразі Росія контролює майже п’яту частину української території, включаючи Кримський півострів, анексований у 2014 році.