Додому Новини Лиманщини

Засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Лиманській міській раді

Фото: Facebook Лиман Міськрада (Лиманська Міська Військова Адміністрація)

Нагадаємо: Керівники громад Донецької області обговорили питання житла для ВПО та компенсацій

У місті Лиман 18 квітня відбулося засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Лиманській міській раді.

Нагальними питання було надання допомоги місцевому населенню та внутрішньо переміщеним особам, постраждалих внаслідок збройного конфлікту, які зараз проживають на території громади.

У заході прийняла участь представник Лиманського міського центру зайнятості Наталія Грищенко, яка доповіла про організацію суспільно корисних та інших видів тимчасових робіт, як ефективного засобу тимчасової зайнятості населення та відновлення життєдіяльності громади.

Детально обговорили умови та законодавчі аспекти залучення внутрішньо переміщених осіб на території громади до участі у цих роботах.

В ході обговорення було узгоджено напрями взаємодії Лиманського міського центру зайнятості з Виконавчим комітетом Лиманської міського ради, Управлінням соціального захисту населення, Ради внутрішньо переміщених осіб, старостами громади щодо оперативного надання послуг служби зайнятості для мешканців, особливо відділених населених пунктів.

Повідомили на своїй Facebook сторінці Лиман Міськрада  (Лиманська Міська Військова Адміністрація)