Додому Новини регіону

Rheinmetall та Укроборонпром об’єднали зусилля: в Україні запрацював перший цех з ремонту та виробництва німецької бронетехніки

На фото: міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін, генеральний директор Rheinmetall AG Армін Паппергер та заступник міністра оборони України Дмитро Кліменков. Укроборонпром

Нагадаємо: Прорив України у забезпеченні артилерійськими снарядами та виробництві дронів

Україна зробила ще один важливий крок до зміцнення свого оборонного потенціалу. Спільними зусиллями Укроборонпрому та світового лідера оборонної промисловості Rheinmetall в Україні відкрито перший цех з ремонту та виробництва бронетехніки німецьких зразків.

Цей стратегічний крок має на меті пришвидшити відновлення бойових машин та їх повернення на передову, а в майбутньому – налагодити виробництво нової техніки силами українських фахівців.

Наразі на спільному виробничому майданчику працюють українські спеціалісти під технічним наглядом представників Rheinmetall. Це дозволяє забезпечити високу якість робіт та передачу передового досвіду німецьких партнерів.

Генеральний директор Rheinmetall AG Армін Паппергер підкреслив важливість ефективної та надійної підтримки України, зокрема у забезпеченні запасними частинами та швидкому поповненні запасів. Для цього компанія використовує різноманітні канали, включаючи відновлення оригінальних ланцюжків постачання та інтеграцію місцевого виробництва.

Заступник міністра оборони України Дмитро Кліменков наголосив на важливості відкриття спільного сервісного центру для зміцнення оборонного потенціалу України. Це дозволить здійснювати швидкий ремонт та обслуговування німецької техніки безпосередньо в Україні, що значно підвищить ефективність Збройних Сил.

Створення спільного підприємства “RHEINMETALL UDI” у жовтні минулого року стало важливим етапом у розвитку співпраці між Україною та Німеччиною у сфері оборонної промисловості. Відкриття першого цеху є логічним продовженням цієї співпраці та свідчить про рішучість обох сторін зміцнювати обороноздатність України.