Додому Новини регіону

Німеччина продовжує зміцнювати українську ППО: Patriot, IRIS-T, Gepard та більше

Фото: Michael Kappeler/dpa/picture alliance

Нагадаємо: Німеччина надає додаткове ППО

На конференції Ukraine Recovery Conference 2024 у Берліні канцлер Німеччини Олаф Шольц оголосив про подальшу підтримку України у сфері протиповітряної оборони. В найближчі місяці Україна отримає третю систему Patriot, а також установки IRIS-T, Gepard, ракети та боєприпаси.

Шольц підкреслив важливість цієї допомоги, зазначивши, що українська армія має нагальну потребу у зброї та боєприпасах для оборони. Він також наголосив на підтримці німецької ініціативи з посилення української ППО, яка є критично важливою для захисту цивільного населення та інфраструктури.

Президент України Володимир Зеленський неодноразово заявляв про необхідність щонайменше семи додаткових систем Patriot для забезпечення захисту основних міських агломерацій. Ця допомога від Німеччини є важливим кроком у цьому напрямку.

Нагадаємо, що Німеччина вже надала Україні значну військову допомогу, включаючи дві системи Patriot та інше озброєння. Загальна сума допомоги з початку повномасштабного вторгнення Росії склала близько 28 мільярдів євро.

Українські військові вже розпочали навчання на системах Patriot у Німеччині, і очікується, що вони разом з системами будуть перенаправлені в Україну не раніше кінця червня.

Ця нова партія військової допомоги від Німеччини свідчить про непохитну підтримку України у її боротьбі за свободу та незалежність.