Додому Новини регіону

Морські дрони Magura отримали ракетне озброєння: нова ера протистояння у Чорному морі

Джерело: російські ЗМІ

Нагадаємо: Україна створює Сили безпілотних систем: нова ера війни

Українські морські безпілотники Magura, які вже стали нічним жахом для російського флоту, отримали нове смертоносне оновлення – ракети класу “повітря-повітря” Р-73. Це підтвердив командир спецпідрозділу ГУР МО України “Group 13” з позивним “Тринадцятий” в ексклюзивному інтерв’ю.

За словами військового, оснащені ракетами Magura вже успішно застосовувалися у бойових операціях на Чорному морі, викликаючи паніку серед російських пілотів. Ця інноваційна розробка не має аналогів у світі і стала ефективним засобом стримування ворожої авіації.

“Тринадцятий” розповів про неймовірний страх, який відчувають російські льотчики, побачивши українські морські дрони. Вони бояться навіть наближатися до зони дії Magura, усвідомлюючи смертельну небезпеку.

Командир “Group 13” підкреслив, що ударні морські дрони Magura вже довели свою ефективність, позбавивши Росію домінування на Чорному морі та значно знизивши загрозу для України. Він також поділився своїми емоціями від успішної атаки на російський розвідувальний корабель “Іван Хурс”, підкресливши, що керування дроном вимагає ювелірної точності та плавності.

Представник ГУР МО України Андрій Юсов раніше зазначав, що морські дрони, особливо Magura V5, стали асиметричною відповіддю на спроби Росії встановити контроль над Чорним морем. Ця відповідь виявилася настільки ефективною, що ворог досі не може знайти протидію.

Озброєння морських дронів Magura ракетами “повітря-повітря” відкриває нову еру у військовому протистоянні на Чорному морі. Українські військові продовжують впроваджувати інноваційні розробки, демонструючи свою рішучість захищати країну та відстоювати свої інтереси.