Додому Новини регіону

Росія розпачливо намагається підірвати успіх Саміту миру в Швейцарії

Нагадаємо: Глобальний саміт миру стартує у Швейцарії

Нездатність Росії зірвати Саміт миру у Швейцарії викликала хвилю гніву та відчаю у Кремлі. Російські чиновники вдалися до погроз та спроб дискредитувати результати саміту, демонструючи свою нездатність до конструктивного діалогу.

Голова Служби зовнішньої розвідки РФ Сергій Наришкін, який, за деякими даними, особисто відповідав за зрив саміту, вдався до відвертих погроз. Він заявив, що відмова України від пропозицій Путіна призведе до “жорсткіших та складніших” умов миру.

У відповідь на ці погрози керівник Центру протидії дезінформації РНБО Андрій Коваленко висловив здивування тим, як росіянам вдавалося роками маскувати свої прохання під грізні заяви, і хтось на це “вівся”.

Постійний представник РФ при ООН Василь Небензя також не залишився осторонь. Він назвав саміт “сходкою” та “міжсобойчиком”, звинувативши його організаторів у лицемірстві та спробі висунути Росії ультиматум.

Ці відчайдушні спроби Росії підірвати Саміт миру свідчать про її небажання шукати мирне вирішення конфлікту та готовність продовжувати агресію. Однак, міжнародна спільнота не піддається на російські маніпуляції та продовжує шукати шляхи до встановлення миру в Україні.