Додому Про наших людей

Твої таланти, Лиманщино!

ЗОРЯНА ВЕСНА

Нагадаємо: Птахи прилетіли – весну принесли!

Талановита землячка Софія Паламарчук взяла участь та посіла перше місце з творчою роботою «Весна прийшла у рідний край» (керівник Тетяна Соболева, автор пісні Сергій Ігнатенко) у конкурсі  «Алея Зірок України» (14 сезон), який проходив дистанційно під назвою «London Stars».

Це конкурс і творча освітня програма, яка навчає, а також публікує, рекламує і просуває творчі роботи учасників, яка робить таланти відомими, а викладачам допомагає з атестацією.

 Учасники цих конкурсів додаються в продюсерський каталог «Алея Талантів України», рейтинговий каталог «Алея Зірок України». Публікують власні творчі онлайн портфоліо. Просуваються в Україні, Європі і США (програми «Hollywood Promotion», «Алея Зірок України: історії успіху» тощо). Стають резидентами міжнародної мережі талантів, яка зберігає творчий шлях і досягнення кожного учасника. Творчі роботи конкурсантів додаються в Національний Творчий Фонд, подаються для рейтингування в Національний Творчий Чарт, публікуються в міжнародній мережі творчих новин Head News Network.

Колектив дитячої бібліотеки вітає Софію з перемогою !!! Нехай успіх і удача повсякчас будуть на твоєму боці. Завжди впевнено рухайся до поставленої мети і ніколи не сумнівайся у своєму успіху!!!