Додому Новини Лиманщини

Щодня до Лиману – Таїсія Пилипівна очолила терапевтичне відділення ЦРЛ

Хто цікавився біографією великого полководця Олександра Македонського, який, до речі, вигадав морозиво, з’єднавши сніг з медом, той, мабуть, помітив, що серце Великого Олександра відчувало любов до його подруги Таїс Афінської.

Серце нашої Таїс Лиманської, тобто нині завідувачки терапевтичним відділенням Центральної районної лікарні, Таїсії Пилипівни Казакової належало її чоловікові, професійному хірургу вищого класу Віктору Никифоровичу Казакову. Так що ім’я Таїс, асоціює з вірністю та безмежним коханням до свого обранця і всіх своїх пацієнтів. До речі, Таїс Афінська також займалася медициною. 

Ну, це так би мовити, для вступу. А тепер конкретно про нашу Таїсію Пилипівну.

Закінчивши державний Луганський медичний інститут у 1975 року вона за направленням прибула у Лиман для виконання своїх медичних обов’язків, котрі і виконує майже півстоліття. Вона працювала, як-то кажуть, і вдень і вночі. Завжди була, є і буде на варті здоров’я земляків та й не тільки. Хто потребує її кваліфікованої допомоги, той її обов’язково отримає. Останні десь років двадцять вона була заступником головлікаря, навіть кілька років очолювала відділенську лікарню на станції Лиман. А сьогодні все повернулося на «круги своя». Тобто вона очолила у складний час для країни терапевтичне відділення ЦРЛ. Таїсія Пилипівна нині проживає у Слов’янську, але щодня їздить на роботу до Лиману. Таїс є Таїс. Жвава, непосидюща, я б сказав – шустра. І добре володіє своїм професійним фахом.

Вона разом з головним лікарем Володимиром Миколайовичем Русановим, головною медичною сестрою Іриною Миколаївною Олійник відновили медичний професійний потенціал лікарні, тобто колектив.  Залучили до роботи справжніх фахівців медичної справи, які своїми впевненими професійними діями допомагають лиманцям подолати недуги та здобути внутрішній спокій.

Все буде добре! Все буде Україна!

Слова пошани висловлюємо маніпуляційній медичній сестрі Тетяні Швець, постовій медичній сестричці Олені Корабльовій, сестрі-господарці Валентині Богдан, лаборанту, яка здійснює вивірено загальні аналізі крові , сечі, перевіряє кров на цукор Ользі Бондар. Вони у таких складних умовах здійснюють неможливе, але здійснюють. У лікарні тепло, світло, воду привозять  ДСНСівці. Все діє. Навіть двадцять хворих , які знаходяться на стаціонарі (10-терапія, 10-хірургія) забезпечені гуманітарним харчуванням.

Таїсія Пилипівна у захваті від праці лікарів. Їх небагато, але вони заслуговують на повагу людей. Це і лікар анастезіолог Дмитро Костенко, і лікар рентгенолог Олександр Липовий (він з переносним  апаратом слідкує за здоров’ям своїх пацієнтів).  І всім добре відома, до речі, справжній знавець своєї справи, лікар-гінеколог Лариса Теліус. Ну, а хірургічний блок – це за головним лікарем Володимиром Русановим і його вірним помічником Миколою Веремковичем. Тут вони – неперевершені. 

Щосереди з 9-ї години по 11-ту приймають на південній стороні в ЦРЛ сімейні лікарі, досвідчені медики Наталія Коваленко та Анатолій Гавриленко. Вони своїм відвідувачам надають кваліфіковану медичну допомогу, а якщо потрібна госпіталізація, то тримають зв’язок з Таїсією Пилипівною. А ця Таїс Лиманська разом з головною медичною сестрою забезпечують необхідними ліками, процедурами та, звичайно, медичним доглядом кожну людину, яка звернулася за медичною допомогою. Ці люди завжди на варті вашого здоров’я, шановні лиманці.

Так що шануймо їх та їх добрі справи. Будьте здорові!