Додому Новини Лиманщини

Штаб-сержант Катаргін. Слава ЗСУ!

Його у Лимані знають всі. Він і підприємець, і громадський активіст, і волонтер, і журналіст, а головне – він боєць Збройних Сил України. Сергій Володимирович Катаргін.

За ним нараховується чимало добрих справ. Він допомагав і місту, тобто займався вивезенням сміття, будівництвом, ремонтами дитячих садків, закладів культури; випускав цікаву газету і не забуває про неї; навіть «Зорі» допомагав у придбанні меблів. Ну, а найголовніше, Сергій, справжній боєць ЗСУ.

Ще у 2014 він служив півроку у 25-й бригаді повітряно-десантних військ. Пішов добровольцем і оберігав рідний край від сепаратистів від Лиману до Дебальцевого. Ну, а коли розпочалася повномасштабна агресія рф, то 24 лютого минулого року вранці, він вже стояв на порозі Слов’янського військкомату. Сергія розподілили до військового підрозділу тероборони.

Нещодавно Сергій перебував у 10 денній відпустці

Зворушливе відео побачили тисячі лиманців, коли штаб-сержант Сергій Катаргін приїхав у черкаське село Сагунівка провідати свою маму, Олександру Вікторівну. Мама Шура не втрималась від сліз, коли на порозі своєї переселенської оселі побачила свого сина-бійця з букетом чарівних квітів.

Олександра Вікторівна рік не бачила сина-розвідника. Нарешті вони після довгого розлучення тепло обійнялися, а мати, як у дитинстві, погладила свого любого синочка по голові, як робила це завжди йому. Приємно матері, приємно сину.

Не довгим був відпочинок у молодшого сержанта Сергія Катаргіна. Треба повертатися у бойовий підрозділ знову боронити країну від ворога. Нині він розвідник. На самому гострому напряму діє на «передку», тобто на Донецькому напрямку.

Пліч-о-пліч із Сергієм воюють понад 20 лиманців

Серед них відомий лиманський активіст Сергій Пєсков, Василь Шепілов та інші. Лиманці гідно несуть бойову службу у будь-яких випадках. Націлені лише на Перемогу і роблять для цього все мотивовано, вивірено і цілеспрямовано, де б їм не довелося воювати.

Лиманщина пишається своїми синами, справжніми бійцями Незалежної Вітчизни.

На знімку: розвідник, штаб-сержант Сергій Катаргін з мамою Шурою та її подругами.