Додому Про наших людей

Нарешті дочекалися підсумків конкурсу «Жінка Донеччини – 2023» Вітаємо Милу Василенко 

2 грудня у «Культурному хабі Донеччини» в Києві, пройшло урочисте нагородження переможниць щорічного конкурсу «Жінка Донеччини – 2023». Нашу Лиманську  громаду у номінації «Культурне досягнення року»  представляла поетеса Мила Василенко, яка досягла успіху та пройшла в четвірку у своїй номінації і здобула Диплом. На протязі двох місяців, сто дві жінки Донеччини подавали свої історії успіху до Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно – патріотичного виховання Донецької області, сорок з яких, по різним номінаціям, пройшли до кінця і  мали змогу взяти участь у святі.

Нагадаємо, визначено переможниць обласного конкурсу «Жінка Донеччини».

Конкурс відзначив найбільш активних жінок в різних номінаціях – за вагомий внесок в соціальне та культурне життя суспільства, стимулювання позитивних зрушень у сфері гендерної рівності та сприяння реалізації державної політики щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

Дякуємо організаторам Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації у співпраці з благодійним фондом «Слов’янське серце» за підтримки «ООН Жінки в Україні», що в такий важкий час організували  чудовий конкурс. 

Дякуємо Милі Василенко за її активну громадську та письменницьку діяльність, вагомий внесок у культуру України  та міста Лиман зокрема, вважаємо, що ця талановита українка, з якою нам пощастило жити в один час, заслуговує поваги і аплодисментів. Вона сучасна і активна, користувачка інтернету,  Її поезія – про жінку, любов, красу рідної мови і України – це словесна зброя, яка надихає і окриляє.  А  поезія,  сповнена патріотизму та хвилюючих почуттів,  викликає найбурхливіші емоції любові до України, пошани до Захисників.

Так тримати, Милочка, і йти до перемоги!

Публічна бібліотека Лиманської ОТГ