Додому Новини Лиманщини

Лиманський велетень – Юрій Бабаков

Цей Мужик з Великої літери, Юрій Григорович Бабаков. Не втік від труднощів та небезпек. Він залишився зі своєю дружиною-інвалідом у Лимані і доглядає за нею нині. Він – людина спорту, а значить, честі. У свої 69 років щоранку віджимається від полу чотири підходи по 50 разів. Його зріст 196 сантиметрів. Вагу зараз набирає, бо трохи схуд, але все рівно у параметрах 120-ти кг тримається. Сильний. Стильний. Добрий, Доброзичливий. Боча.

Він серед ветеранів-силачів Лиманщини найсильніший у жимі лежачі – 210 кілограмів! Це його власний рекорд. А робоча вага  – 140-150 кілограмів на рази. У його віці у Лимані ніхто таку вагу не витисне. А він зможе.

Його перший тренер Володимир Васильович Попітченко у далекому 70-му році минулого століття примітив у цьому хлопці спортивну упертість, тобто характер переможця. Згодом Юрій вже здобував звання чемпіона області і вигравав Всеукраїнські змагання залізничників.

Не буду зайвого казати, але Юрій Григорович, у свій час, ганяв нас, пацанів, зимою босоніж навколо стадіону. Ми це поважаємо  все життя. І дуже вдячні.

Юрій Григорович Бабаков – український, а саме, головне лиманський здоровань і фору дасть кожному, хто взявся за гриф штанги.

Йому нещодавно відбувся день народження –  років  69! Особисто я переплутав (жартую), привітавши його з 96 – річчям. Але він гідно відповів: «Я  до цих років доповзу». Я з ним! А ви?

 Я особисто впевнений, що всі справжні лиманці зустрінуть Перемогу з честю!

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!