Додому Про наших людей

Дев’ята річниця з дня загибелі Сергія Карпо

Фото: Лиманська МВА

Сьогодні дев’ята річниця з дня загибелі нашого земляка, який поклав життя, захищаючи свою Батьківщину та народ в неоголошеній війні, молодшого сержанта міліції батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Артемівськ» Сергія Карпо.

Зник безвісти 13 лютого 2015 р. попавши під обстріл під час виконання бойового завдання по вивозу поранених з РОП “Мойша” (м. Дебальцеве). Похований 3 квітня 2015 р. на Краснопільському кладовищі, як тимчасово невстановлений захисник України. Ідентифікований по ДНК та визнаний загиблим слідчими органами, про що складено відповідну постанову.

Указом Президента України № 42/2018 від 26 лютого 2018 року, “за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкового виконання військового обов’язку”, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Сергій назавжди залишиться в серці кожного з нас, як приклад патріотизму, незламності духу, добра, самопожертви та безмежної любові до України.

Лиманська МВА

Нагадаємо, Роман Аваненко: життя, віддане за Україну.