Додому Новини Лиманщини

Російський натиск на Лиманському напрямку: військовий розповів про “м’ясні” штурми та тактику ворога

Лінія фронту. DeepStateMAP

Нагадаємо: Лиманський напрямок: успіхи ЗСУ та вогневий контроль над ворогом

Російські війська активізували свої зусилля на Лиманському напрямку, зосередивши штурми на позиціях ЗСУ в районі Невського та Тернів. Про це розповів військовослужбовець 95-ї десантно-штурмової бригади Станіслав Краснов в етері телемарафону.

За його словами, після тижневого затишшя росіяни розпочали “м’ясні” штурми, використовуючи переважно піхоту. Незважаючи на величезні втрати, ворог не досягає успіху у просуванні, але продовжує “закидати” українські позиції живою силою.

Військовий 95 бригади. Скрин з відео з Facebook-сторінки 95 ОДШБр

Російська армія має перевагу у вогневій потужності, використовуючи міномети, артилерію, дрони та авіацію. Під ударами опиняються не лише позиції ЗСУ, а й прифронтові села, де залишаються мирні жителі.

“Жодного цілого будинку немає. Отак як бачите кадри про Бахмут, тут так само. Фундаменти полишались або погріби. Авіація також працює постійно. КАБи вони кидають не лише по нашим позиціям, а й по селам і містам позаду. По Лиману ледь не щодня вони прилітають, і мирні мешканці страждають”, – розповідає Станіслав Краснов.

Лиман. Фото: відкриті джерела

Військовий підкреслює, що лінія оборони тримається завдяки мужності та стійкості українських захисників, які щодня відбивають атаки ворога, незважаючи на його чисельну та технічну перевагу.

Невське та Терни мають стратегічне значення для росіян, оскільки це найближчий шлях до Лиману, а також ці села розташовані на панівних висотах. Захоплення цих населених пунктів дозволить ворогу взяти під вогневий контроль Лиман та створить плацдарм для подальшого просування на Слов’янськ та Краматорськ.