Додому Новини Лиманщини

Лиманський напрямок: успіхи ЗСУ та вогневий контроль над ворогом

Фото: armyinform

Нагадаємо: Оперативна інформація станом на 18.05.2024 щодо російського вторгнення

Українські військові продовжують тримати оборону на Лиманському напрямку, успішно стримуючи атаки російських окупантів та демонструючи перевагу на окремих ділянках фронту. Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор.

За його словами, головні зусилля ворога зараз зосереджені на Куп’янському та Сіверському напрямках, де точаться запеклі бої. Зокрема, на Сіверському напрямку росіяни здійснили 23 спроби прорвати оборону ЗСУ, зокрема 17 разів атакували район Білогорівки. Проте, завдяки мужності та професіоналізму українських захисників, всі атаки було відбито, а ворог зазнав значних втрат: 53 військових вбитими та пораненими, 14 одиниць техніки, включаючи два танки, 11 бронемашин та один засіб радіоелектронної боротьби.

На Лиманському напрямку ситуація залишається під контролем ЗСУ. Українські воїни ефективно використовують вогневий контроль, завдаючи ворогу відчутних втрат та не дозволяючи йому просунутися вперед.

Лисогор також зазначив, що російські окупанти завдали авіаційних ударів по Серебрянському лісу. Проте, це не зламало бойовий дух українських захисників, які продовжують мужньо боротися за свободу та незалежність своєї країни.