Додому Новини Лиманщини

Російські окупанти тероризують Донеччину: Лиманщина зазнала обстрілів – 8 червня, оперативна ситуація

Фото: Вадим Філашкін / Голова Донецької ОДА, начальник ОВА

Нагадаємо: Російські окупанти тероризують Донеччину: Лиманщина зазнала обстрілів – 7 червня, оперативна ситуація

Не припиняється терор російських окупантів на Донеччині. Минулої доби знову були обстріляні мирні міста та села, пошкоджені житлові будинки, промислові об’єкти та інфраструктура. За добу зафіксовано 12 обстрілів, внаслідок яких постраждали мирні мешканці та їхні домівки.

Краматорський район. У Лиманській громаді обстріляні Терни і Ямполівка. У Костянтинівці пошкоджені 4 багатоповерхівки та адмінбудівля; також у громаді пошкоджено 8 приватних будинків, адмінбудівлю і 3 інфраструктурні об’єкти у Марковому.

Покровський район. У Курахівській громаді пошкоджено приватні будинки, крамницю та інфраструктурні об’єкти у Дальньому, обстріляна промзона Курахового. У Покровську пошкоджено промислову будівлю.

Бахмутський район. У Торецькій громаді поранено людину і пошкоджено 15 приватних будинків у Північному; ще 1 будинок пошкоджено у Щербинівці. У Часовоярській громаді пошкоджені 9 приватних будинків і 2 промислові будівлі.

Внаслідок небезпеки для життя та здоров’я, за добу з лінії фронту евакуйовано 216 людей, серед яких 68 дітей. Це свідчить про те, що ситуація в регіоні залишається критичною, а мирні мешканці змушені шукати безпеки в інших місцях.