Додому Новини Лиманщини

Російські окупанти тероризують Донеччину: Лиманщина зазнала обстрілів – 7 червня, оперативна ситуація

Фото: Вадим Філашкін / Голова Донецької ОДА, начальник ОВА

Нагадаємо: Російські окупанти тероризують Донеччину: Лиманщина під прицілом ворога – 6 червня, оперативна ситуація

російські окупанти знову обстріляли населені пункти Донецької області, завдавши руйнувань та спричинивши жертви серед мирного населення. Загалом зафіксовано 15 обстрілів, під час яких постраждали житлові будинки, адміністративні будівлі та інфраструктура.

Краматорський район. У Торському Лиманської громади поранено людину. У Слов’янську внаслідок ударів безпілотникаии пошкоджено 3 приватні будинки, 4 автівки, гараж і теплицю. У Зеленому Полі Іллінівської громади поранено людину. У Костянтинівці пошкоджені 4 багатоповерхівки та адмінбудівля.

Волноваський район. У Новоукраїнці Вугледарської громади пошкоджено адмінбудівлю.

Покровський район. У Гірнику Курахівської громади пошкоджено адмінбудівлю. У Селидовому двома авіабомбами пошкоджено 5 багатоповерхівок, 3 крамниці, адмінбудівлю і аптеку.

Бахмутський район. У Часовоярській громаді 1 людина загинула і 1 поранена; пошкоджені 8 приватних будинків, 2 господарчі споруди і промислова будівля. У Торецькій громаді поранено людину, пошкоджено 2 будинки.

Внаслідок постійних обстрілів та небезпеки для життя цивільних, з лінії фронту евакуйовано 149 людей, серед яких 39 дітей. Це свідчить про те, що ситуація в регіоні залишається критичною, а мирні жителі змушені покидати свої домівки у пошуках безпеки.