Додому Новини Лиманщини

Російські обстріли не стихають: Лиманщина під прицілом ворога – 3 червня, оперативна ситуація

Фото: Вадим Філашкін / Голова Донецької ОДА, начальник ОВА

Нагадаємо: Лиманщина знову під обстрілами: окупанти тероризують мирних жителів Донеччини – 2 червня, оператитвна ситуація

Донецька область знову стала мішенню для російських окупантів. Впродовж минулої доби загарбники 14 разів обстріляли мирні міста та села регіону, залишивши по собі руйнування та людські жертви.

У Лиманській громаді пошкоджено 6 будинків: 5 у Ямполі і 1 у Новому. У Костянтинівці пошкоджено будинок. Під вогнем — околиці Миколаївської громади.

Покровський район. У Мар’їнській громаді з артилерії обстріляні Парасковіївка, Максимільянівка і Костянтинівка. У Курахівці пошкоджено 4 будинки, також у громаді обстріляні Курахове і Ганнівка. Під удар потрапили околиці Ганнівки Добропільської громади.

Бахмутський район. У Залізному Торецької громади поранено 2 людини, пошкоджено 3 будинки, 2 адмінбудівлі та інфраструктурний об’єкт. У Часовоярській громаді пошкоджені 6 приватних будинків, 2 багатоповерхівки і промислова будівля. У Сіверську зруйновано 2 будинки, ще 1 пошкоджено у Серебрянці.

Незважаючи на постійні обстріли, з лінії фронту вдалося евакуювати 49 людей, серед яких вісім дітей.