Додому Новини Лиманщини

Лиманщина знову під обстрілами: окупанти тероризують мирних жителів Донеччини – 2 червня, оператитвна ситуація

Фото: Вадим Філашкін / Голова Донецької ОДА, начальник ОВА

Нагадаємо: Лиманщина знову під обстрілами: окупанти тероризують мирних жителів Донеччини – 1 червня, оператитвна ситуація

Донецька область знову стала мішенню для російських окупантів. Впродовж минулої доби загарбники 23 рази обстріляли мирні міста та села регіону, залишивши по собі руйнування та людські жертви.

Краматорський район. У Лимані поранено 5 людей, пошкоджено 28 будинків. У Слов’янську обстріляна промзона. У Костянтинівці пошкоджено 16 приватних будинків, багатоповерхівку і 2 адмінбудівлі.

Покровський район. У Мар’їнській громаді обстріляні Парасковіївка, Костянтинівка і Зоряне. У Курахівці пошкоджено 7 приватних будинків і адмінбудівлю; під вогнем Курахове і Гостре. В Українську Селидівської громади поранено людину, пошкоджено 2 п’ятиповерхівки. У Новогродівській громаді у Птичому 1 людина загинула, пошкоджено 3 будинки; у Михайлівці пошкоджено 4 будинки і 2 адмінбудівлі; в Орлівці пошкоджено будинок.

Бахмутський район. У Торецькій громаді пошкоджено 8 будинків: 7 у Північному і 1 у Щербинівці. У Часовоярській громаді пошкоджені 6 приватних будинків і 3 багатоповерхівки.

Незважаючи на постійні обстріли, з лінії фронту вдалося евакуювати 53 людини, серед яких вісім дітей.