Додому Новини Лиманщини

Російські обстріли Донеччини: Лиманщина під вогнем – 6 травня, оперативна ситуація

Фото: Вадим Філашкін / Голова Донецької ОДА, начальник ОВА

Нагадаємо: Лиманщина знову під обстрілами: окупанти тероризують мирних жителів Донеччини – 5 травня, оператитвна ситуація

Окупанти протягом минулої доби продовжили обстрілювати мирні міста та села Донеччини, завдаючи руйнувань житловій забудові та інфраструктурним об’єктам. За даними обласної адміністрації, зафіксовано 20 ворожих атак на населені пункти регіону.

Краматорський район. Обстрілів зазнали Терни, Ямполівка, Зарічне Лиманської громади, а також Миколаївка Костянтинівської громади, де пошкоджено 4 будинки (2 у Миколаївці та 2 у Новомарковому). У Миколаївській громаді окупанти пошкодили підприємство.

В Покровському районі під ворожий вогонь потрапили Мар’їнська, Курахівська та Гродівська громади. У Мар’їнській громаді поранені 2 людини: у Красногорівці та Георгіївці. У Курахівській громаді зазнали пошкоджень адмінбудівлі у Гострому, 3 приватні будинки у Веселому Гаю, 2 будинки у Курахівці, а також приватний сектор у самому Кураховому. У Гродівській громаді зруйновано 2 будинки у Прогресі.

В Бахмутському районі окупанти обстріляли Часовоярську громаду, де загинула 1 людина і 1 отримала поранення. Пошкоджено 9 приватних будинків, 1 багатоповерхівку, інфраструктурний та промисловий об’єкти. У Кримському Торецької громади пошкоджено 4 будинки.

З лінії фронту евакуйовано 57 людей, у тому числі 2 дитини.