Додому Новини Лиманщини

Лиманщина знову під обстрілами: окупанти тероризують мирних жителів Донеччини – 5 травня, оператитвна ситуація

Фото: Вадим Філашкін / Голова Донецької ОДА, начальник ОВА

Нагадаємо: Російські окупанти тероризують Донеччину: Лиманщина зазнала потужного бомбардування

Російські окупанти продовжують жорстокі обстріли мирних міст та сіл Донеччини, незважаючи на численні заклики до припинення вогню та поваги до гуманітарних норм. За даними обласної адміністрації, протягом минулої доби зафіксовано 19 ворожих атак на населені пункти регіону.

Краматорський район. Окупанти обстріляли Терни та Ямполівку Лиманської громади, а також Тарасівку Іллінівської громади, де пошкоджено 4 житлові будинки.

В Покровському районі під ворожий вогонь потрапили Новогродівська та Гродівська громади. У Новогродівці зруйновано 1 будинок, а ще 8 пошкоджено. У Михайлівці пошкоджено підприємство. У Новоолександрівці Гродівської громади окупанти зруйнували адміністративну будівлю, а ще одну пошкодили. У Кураховому пошкоджено 2 будинки, а в Українську Селидівської громади – будинок та адмінбудівлю. Внаслідок ракетного удару по Покровську загинули 2 людини, ще один будинок пошкоджено.

В Бахмутському районі обстрілу зазнав Торецьк, де пошкоджено житловий будинок. У Часовоярській громаді 2 людини отримали поранення, а 4 приватні будинки, 3 багатоповерхівки та один інфраструктурний об’єкт зазнали пошкоджень.

З лінії фронту евакуйовано 120 людей, у тому числі 8 дітей.