Додому Новини регіону

Донецький фронт: окупанти закріплюються на захоплених територіях, ведуться запеклі бої за Красногорівку

Зображення: DeepState

Нагадаємо: Буданов: Росія готує наступ на Донбасі, рухатиметься на Покровськ

Російські війська продовжують наступальні дії на Донецькому напрямку, прагнучи остаточно закріпитися на захоплених територіях та оточити українські позиції.

Очеретине: Українські військові, опинившись під загрозою оточення, змушені були відступити з позицій східніше ставка. Окупанти остаточно захопили Очеретине.

Сокіл: Російські війська також просунулися в бік села Сокіл, ставлячи собі за мету його захоплення. Цей крок має на меті остаточно убезпечити лівий фланг угрупування, яке діє в Очеретиному.

Зображення: DeepState

Нетайлове: Ситуація в Нетайловому залишається складною. Наразі українські війська контролюють близько третини населеного пункту, окупанти – половину. Інша частина села знаходиться в так званій “сірій зоні”.

Зображення: DeepState

Красногорівка: Найзапекліші бої наразі ведуться в районі Красногорівки та в самому місті. Російські війська захопили більше половини приватного сектору за залізницею на півдні міста, а також будівлю станції Красногорівка. Де-факто розпочалися бої за промислову зону, яка розташовується в центрі міста.

Проте до ключових боїв за Красногорівку ще далеко. Місто має значні розміри та складний рельєф, що може допомогти українським військам у обороні.

Інші напрямки: Російські війська продовжують тиснути в районі Архангельського, на схід від Новоолександрівки та Новопокровського. За добу противник просунувся на цій ділянці фронту до 750 метрів в ширину та до 800 метрів в глибину.