Додому Новини Лиманщини

Поліцейський Лиманщини Максим Бережний ризикував життям, щоб врятувати сотні цивільних

Максим Григорович Бережний, полковник поліції, ризикував життям, щоб врятувати сотні цивільних під час евакуації з Лиманської громади в квітні та травні 2022 року.

У той час, коли ворожі війська оточували громаду, Бережний зібрав невелику групу поліцейських та інших силових структур, щоб організувати операцію евакуації. Операція була надзвичайно складною через постійні обстріли.

“Ми знали, що це небезпечно, але ми не могли залишити людей напризволяще”, – сказав Бережний. “Ми повинні були зробити все можливе, щоб допомогти їм”.

Група поліцейських вирушила до найнебезпечніших районів громади, щоб евакуювати людей. Вони ризикували своїм життям, щоб доставити людей до безпечних місць.

“Ми бачили, як люди страждають, і ми хотіли допомогти”, – сказав Бережний. “Ми не могли просто стояти осторонь і дивитися, як вони гинуть”.

Завдяки відвазі та рішучості Бережного та його команди було евакуйовано сотні цивільних. Їхнє героїчне зусилля врятувало безліч життів.

Бережний та його команда є прикладом того, як поліція може проявити героїзм і велич у найтяжчі часи. Їхні дії є натхненням для всіх, хто прагне зробити світ кращим.

Нагадаємо, “Білі янголи” евакуйували хлопчика з його бабусею з Зарічного до Лиману.