Додому Новини Лиманщини

“Білі янголи” евакуйували хлопчика з його бабусею з Зарічного до Лиману

9-річний Тимофій залишався єдиною дитиною, яка мешкала в селі. Всі інші неповнолітні були евакуйовані до безпечних регіонів. Хлопчик жив із бабусею у будинку, де через обстріли не залишилося жодного вікна. Поліцейські переконали жінку виїхати з онуком хоча б до Лиману, де підготували для них будинок, повідомляє відділ комунікації поліції Донецької області.

Зарічне на межі Донеччини та Луганщини зазнає постійних обстрілів російських військ. 9-річний Тимофій залишився там єдиною дитиною. Хлопчик жив із бабусею у будинку, де через обстріли не залишилося жодного вікна.

Ювенальні поліцейські, які працюють у районі, запевнили жінку, що в Лимані для неї та її онука підготовлено житло. Бабуся з Тимофієм погодилися на евакуацію.

У визначений час екіпаж “Білий Янгол” із ювенальним поліцейським прибув за родиною. Тимофія із бабусею доставили до Лиману, де для них знайшли квартиру. Хлопчик матиме власну кімнату, а також настільний футбол.

Наразі сім’я облаштовується на новому місці. Інспектор з ювенальної превенції організував умови для навчання дитини, а також взяв на контроль побутові проблеми родини.