Додому Новини Лиманщини

Лиманські психологи навчили співробітників пробації долати стрес

13 липня фахівці Лиманського центру зайнятості провели психологічний тренінг для співробітників відділу пробації міста Лиман.

На тренінгу було представлено практичні поради та лайфхаки, як справитися зі стресом у воєнний час. Присутні ознайомились з Всеукраїнською програмою ментального здоров’я «Ти ЯК?» та правилами первинної підтримки у кризових ситуаціях.

Дізналися про Принцип «Заряджання акумулятора» та склали власний рецепт подолання стресу.

“Стрес – це природна реакція організму на складні життєві обставини. Важливо вміти його правильно опановувати, щоб не допустити розвитку психічних розладів. Ми намагалися надати присутнім практичні інструменти, які допоможуть їм у цьому”, – розповіла психолог Лиманського центру зайнятості Олена Петренко.

Вона також додала, що психологічний тренінг був проведений у рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти ЯК?», яку за ініціативою Олени Зеленської забезпечує Координаційний центр з психічного здоров’я при Кабінеті Міністрів України за експертним партнерством та підтримки ВООЗ.

Якщо ви відчуваєте стрес, зверніться за допомогою до психолога.

Нагадаємо, з метою продовження серії тренінгів «Базовий курс самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях», фахівцями Лиманського міського центру зайнятості для безробітних, що перебувають на обліку, проведено онлайн-захід у рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?».