Додому Новини Лиманщини

Краматорська делегація презентувала проєкти відбудови міста на форумі ReBuild Ukraine

Краматорська делегація, до складу якої увійшли перший заступник голови райдержадміністрації Вікторія Набокова, представники Святогірської, Лиманської та Краматорської громад, розпочала свою участь у форумі з відбудови України — ReBuild Ukraine, який триває у Варшаві (Республіка Польща).

Захід присвячено відбудові громад, які постраждали від російської агресії, а також з метою залучення фінансування на відновлення постраждалих від російської агресії українських громад шляхом об’єднання у публічному просторі державних й міжнародних структур, територіальних громад, представників фондів, інвестиційних та будівельних компаній.

Краматорська делегація представила на форумі 8 проєктів готових до реалізації, основна мета реалізації яких — відбудова громади, повернення після перемоги у місто мешканців та створення якісно нових шкіл, садочків, житлових комплексів та закладів медицини.

Серед проєктів, які презентувала делегація Краматорської громади:

  • Будівництво нового житлового комплексу на 1000 квартир
  • Відновлення мережі шкіл та садочків
  • Відновлення міської лікарні
  • Відновлення спортивного комплексу “Арена Донбас”
  • Відновлення культурного центру “Океан”
  • Відновлення центру міста
  • Відновлення інфраструктури

“Ми докладемо всіх зусиль, щоб знайти фінансування для реалізації цих проєктів. Відбудова Краматорська – це відновлення України. Разом ми зробимо це!” – заявила Вікторія Набокова.

Нагадаємо, за словами голови комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олени Шуляк, відновлення Лимана буде залежати від кількох факторів