Додому Новини Лиманщини

Тренінг “Ти як?” навчив безробітних Лиману справлятися зі стресом і тривогою

З метою продовження серії тренінгів «Базовий курс самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях», фахівцями Лиманського міського центру зайнятості для безробітних що перебувають на обліку проведено онлайн-захід у рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?».

В ході проведення заходу учасники обговорили інструменти для розвитку психологічної стійкості, знайомилися й опановували ефективні практики, які сприятимуть контролю над емоціями і стресом та допоможуть дбати про свій внутрішній стан.

Знайомство з новими техніками підтримання свого метального здоров’я  оцінили всі учасники тренінгу, адже це може стати в нагоді щоб  відволіктися від поганої думки, заспокоїтися, переключити мозок, послабити тривогу, чи підняти собі настрій.

Супровід розробки та впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» за ініціативою Олени Зеленської забезпечує Координаційний центр з психічного здоров’я при Кабінеті Міністрів України за експертного партнерства та підтримки ВООЗ. Майданчиком для ухвалення рішень є Міжвідомча координаційна рада Кабінету Міністрів України.