Додому Новини Лиманщини

Лиманщина знову під обстрілами: окупанти тероризують мирних жителів Донеччини – 22 травня, оператитвна ситуація

Фото: Вадим Філашкін / Голова Донецької ОДА, начальник ОВА

Нагадаємо: Російські окупанти тероризують Донеччину: Лиманщина зазнала обстрілів – 21 травня, оперативна ситуація

Війна не вщухає на Донеччині. За минулу добу російські окупанти знову завдали ударів по мирних містах та селах області, залишивши по собі руїни та людські жертви.

Краматорський район під прицілом:

Лиман став черговою жертвою російської агресії. Внаслідок обстрілів постраждала одна людина, пошкоджено п’ять житлових будинків, дві адміністративні будівлі та два об’єкти інфраструктури. Також у громаді пошкоджені 2 приватні будинки в Озерному. У Костянтинівці також зафіксовано пошкодження п’яти будинків.

Покровський район: смерть та руйнування:

У Мар’їнській громаді під вогнем опинилися Парасковіївка, Максимільянівка та Антонівка. У Курахівській громаді пошкоджено будинок у Гірнику, обстріляні Острівське і Гостре. Найбільше постраждала Роза Покровської громади, де загинула одна людина, двоє отримали поранення, один будинок повністю зруйновано, ще 15 пошкоджено.

Бахмутський район: страждання тривають:

У Північному Торецької громади пошкоджено будинок. У Часовоярській громаді постраждали 19 приватних будинків та багатоповерхівка. У Сіверську пошкоджено два будинки і дві адміністративні будівлі.

Евакуація:

Незважаючи на постійну небезпеку, з лінії фронту вдалося евакуювати 430 людей, серед яких 40 дітей. Це ще раз підтверджує, що російські окупанти нехтують міжнародним гуманітарним правом та продовжують тероризувати мирне населення.