Додому Новини Лиманщини

Російські окупанти тероризують Донеччину: Лиманщина зазнала обстрілів – 21 травня, оперативна ситуація

Фото: Вадим Філашкін / Голова Донецької ОДА, начальник ОВА

Нагадаємо: Російські окупанти продовжують обстрілювати Донеччину: Лиманщина під прицілом – 20 травня, оперативна ситуація

Ворожі обстріли Донецької області тривають. За минулу добу російські війська 8 разів атакували мирні населені пункти регіону, залишаючи за собою руйнування та людські жертви.

Лиманщина під прицілом: Лиманська громада знову постраждала від обстрілів. У селі Торське пошкоджено житловий будинок, а Біленьке Краматорської громади зазнало атаки безпілотника, на щастя, без жертв. Найбільше постраждала Білокузьминівка Костянтинівської громади, де пошкоджено 20 будинків, 2 господарські споруди та об’єкт інфраструктури.

Покровський район: поранені та обстріли: у Єлизаветівці Мар’їнської громади внаслідок обстрілів поранено одну людину. Також ворог обстріляв околиці Курахового та Дальнього.

Бахмутський район: руйнування та поранені: у Часовоярській громаді пошкоджено 17 приватних будинків та промислова будівля. У Торецькій громаді в Північному поранено людину та пошкоджено 13 будинків у Нью-Йорку. У Сіверську постраждали житловий будинок та нежитлова будівля.

Евакуація триває: попри небезпеку, з лінії фронту вдалося евакуювати 308 людей, серед яких 44 дитини. Це свідчить про важливість та ефективність евакуаційних заходів для порятунку мирного населення з зон бойових дій.