Додому Новини Лиманщини

Лиманщина палає: рятувальники борються з наслідками ворожих обстрілів

Фото: ДСНС Донеччини

Нагадаємо: Рятувальники під вогнем: російські обстріли пошкодили техніку ДСНС під час гасіння лісових пожеж на Лиманщині

У неділю, 26 травня, російські окупанти вчергове завдали вогневих ударів по Донецькій області, спричинивши серію пожеж у Лиманському та Краматорському районах.

Фото: ДСНС Донеччини

Внаслідок обстрілів околиць Лиману спалахнула лісова підстилка. Рятувальники 69-ї державної пожежно-рятувальної частини оперативно ліквідували загоряння на площі 0,5 га.

Того ж дня, поблизу села Щурове, рятувальники протягом семи годин боролися з масштабною пожежею у хвойному лісі. Завдяки їхнім зусиллям вдалося запобігти поширенню вогню на населений пункт, проте 15 га лісової підстилки було знищено.

Фото: ДСНС Донеччини

У селі Закітне Краматорського району ворожий обстріл спричинив пожежу на території приватного домогосподарства. Рятувальники 69-ї ДПРЧ ліквідували загоряння житлового будинку на площі 72 кв. м та сухої трави на площі 0,03 га.

Також у селі Яцьківка Краматорського району вогнеборці ліквідували загоряння лісової підстилки у хвойному лісі, внаслідок якого знищено 6 га лісової підстилки.

Фото: ДСНС Донеччини