Додому Новини Лиманщини

Рятувальники під вогнем: російські обстріли пошкодили техніку ДСНС під час гасіння лісових пожеж на Лиманщині

Пошкоджені автівки рятувальників через обстріли РФ у Лимані й Торецькій громаді на Донеччині. ДСНС Донеччини

Нагадаємо: Лиманські ліси знову під ворожими обстрілами

22 травня, в розпал боротьби з лісовими пожежами на Лиманщині, російські війська здійснили низку прицільних обстрілів по техніці рятувальників Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС). Внаслідок атак було пошкоджено три автомобілі: штабний та два оперативних. На щастя, серед особового складу ДСНС постраждалих немає.

За інформацією ДСНС Донеччини, пожежа хвойної підстилки на площі 12 гектарів вимагала від вогнеборців понад п’ять годин наполегливої боротьби. Проте, під час ліквідації вогню, ворог завдав повторного удару по рятувальникам, що призвело до пошкодження техніки.

“Незважаючи на постійні обстріли та загрозу життю, рятувальники продовжували виконувати свій обов’язок,” – зазначили у ДСНС. Ліквідацію пожежі довелося тимчасово призупинити через постійні обстріли, але загрози розповсюдження вогню наразі немає.

На жаль, це не єдиний випадок, коли рятувальники потрапляють під ворожий вогонь. Того ж дня, в Торецькій громаді, евакуаційний автомобіль групи “ФЕНІКС”, який транспортував двох поранених місцевих жителів, також потрапив під артобстріл. На щастя, ні рятувальники, ні евакуйовані не постраждали завдяки броньованому автомобілю, який прийняв удар на себе.

Ці події ще раз підкреслюють героїзм та відданість українських рятувальників, які, ризикуючи власним життям, продовжують виконувати свої обов’язки в умовах війни.