Додому Запитуйте - відповідаємо!

ЗАПИТУЙТЕ – ВІДПОВІДАЄМО

На шпальтах газети, у соцмережах та на сайті редакції в рамках проєкту Української Асоціації Медіа Бізнесу (УАМБ) «Підтримка місцевих незалежних ЗМІ в Україні під час війни». Цей проект реалізується УАМБ в рамках загальної стратегії ЮНЕСКО для сектору комунікації та інформації в Україні, що фінансується Японією,  починає діяти  рубрика “Запитуйте – відповідаємо”. 

Це запитання читачів, на котрі дають відповіді: міська влада, керівників комунальних, медичних, правоохоронних, аптечних, поштових та інших  служб громади, також підприємців, активістів-волонтерів, активних мешканців.

Рубрика  “Запитуйте – відповідаємо”   розміщена   на сайті газети та і у соцмережах: Viber, Telegram, Instagram, Facebook.

Тим, у кого немає доступу до інтернету, пропонуємо подавати письмові запити до Скриньок, котрі будуть розміщені по всій громаді, або напряму звернутися до редакції.

При необхідності чи у випадках, коли читачами через “скриньки” або електорну пошту і соціальні мережі будуть надаватися додаткові запитання та  для ефективної допомоги у вирішенні питання, застосуємо діалог. Аби та людина, яка  поставила питання чи описала проблему, могла перепитати, надати додаткову інформацію або прореагувати на те, що сказав фахівець.

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ,  ПРОПОНУЄМО ВАМ ДОЛУЧИТИСЯ ДО ЦЬОГО. 

ЧЕКАЄМО НА ВАШІ ЗАПИТИ! 

«Вебсайт/обліковий запис створений та обслуговується в рамках проєкту Української Асоціації Медіа Бізнесу (УАМБ) «Підтримка місцевих незалежних ЗМІ в Україні під час війни». Цей проект реалізується УАМБ в рамках загальної стратегії ЮНЕСКО для сектору комунікації та інформації в Україні, що фінансується Японією».