Додому Запитуйте - відповідаємо!

Павло Зубко запитує: “Чи можливо у цей час відвідувати лісові масиви?”

На Донеччині заборонено відвідування лісових масивів!

Інформуємо Вас, що у зв’язку з настанням пожежонебезпечного періоду та з метою попередження виникнення масштабних лісових пожеж, запобігання загибелі та травмування людей внаслідок детонації мін та нерозірваних боєприпасів, якими забруднені значні площі лісових масивів області Донецькою обласною державною адміністрацію видано розпорядження від 12.07.2023 № 295/5-23 «Про заборону відвідування лісових масивів на території Донецької області на період дії правового режиму воєнного стану».

З метою недопущення виникнення лісових пожеж та надзвичайних подій Головне управління ДСНС України у Донецькій області наголошує на необхідність дотримання вимог даного розпорядження мешканцями та гостями Донецької області.

Також нагадуємо, що за порушення вимог пожежної безпеки в лісах, знищення або пошкодження об’єктів рослинного світу відповідно до вимог чинного законодавства передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

«Вебсайт/обліковий запис створений та обслуговується в рамках проєкту Української Асоціації Медіа Бізнесу (УАМБ) «Підтримка місцевих незалежних ЗМІ в Україні під час війни». Цей проект реалізується УАМБ в рамках загальної стратегії ЮНЕСКО для сектору комунікації та інформації в Україні, що фінансується Японією».