Додому Запитуйте - відповідаємо!

В’ячеслав Булатов: «Вакцинація від COVID-19 на Донеччині: як записатися та які щеплення доступні?»

Жителі Донеччини мають можливість вакцинуватись від COVID-19 вакциною Pfizer. Аби це зробити, необхідно звернутись до свого сімейного лікаря та записатись на щеплення.

Вакцина Pfizer доступна для дорослих та дітей від 12 років. Для дітей від 5 до 12 років доступна вакцина Pfizer у спеціальній дитячій формі.

Вакцинація від COVID-19 залишається рекомендованою, навіть після скасування карантину та режиму надзвичайної ситуації в Україні.

Як записатися на вакцинацію від COVID-19 на Донеччині:

1.     Зверніться до свого сімейного лікаря.

2.     Повідомте лікаря про бажання вакцинуватися від COVID-19.

3.     Лікар зареєструє вас на щеплення.

Які вакцини від COVID-19 доступні на Донеччині:

·         Pfizer для дорослих та дітей від 12 років

·         Pfizer для дітей від 5 до 12 років

За її інформацією, на сьогодні ситуація з захворюваністю на ГРВІ, грип та COVID-19 контрольована. Минулого тижня на Донеччині зафіксували 1046 випадків таких захворювань, що на 81% нижче “епідеміологічного порогу”.

В Україні 1 липня скасували карантин та режим надзвичайної ситуації у зв’язку з пандемією коронавірусної інфекції. Відтепер COVID-19 переходить до групи сезонних захворювань, однак вакцинація проти хвороби залишається рекомендованою.

Медики ЦРЛ

«Вебсайт/обліковий запис створений та обслуговується в рамках проєкту Української Асоціації Медіа Бізнесу (УАМБ) «Підтримка місцевих незалежних ЗМІ в Україні під час війни». Цей проект реалізується УАМБ в рамках загальної стратегії ЮНЕСКО для сектору комунікації та інформації в Україні, що фінансується Японією».