Додому Новини регіону

Зброя для України: доставка розпочнеться протягом тижня після схвалення Конгресом

ФОТО: FACEBOOK РЕЗНІКОВА

Нагадаємо: НАТО зміцнює підтримки України у справі протиповітряної оборони

Пентагон готовий розпочати доставку значного пакету військової допомоги Україні, як тільки Конгрес США остаточно схвалить законопроект про фінансування.

Офіційні особи США повідомили, що Міністерство оборони США очікує, що частина зброї буде доставлена українським військам протягом тижня після підписання законопроекту президентом Байденом.

Законопроект про іноземну допомогу на суму 95 мільярдів доларів, який передбачає 60 мільярдів доларів для України, був схвалений Сенатом у четвер. Очікується, що Палата представників також проголосує за нього вже сьогодні!

Пакет допомоги міститиме вкрай необхідні боєприпаси для української артилерії та систем ППО.

Це 155-мм снаряди для гаубиць НАТО, боєприпаси для реактивної артилерії середньої дальності, а також нове обладнання та боєприпаси для протиповітряної оборони.

Україна гостро потребує цієї допомоги, адже її запаси виснажуються, а Росія продовжує жорстокі атаки на цивільну інфраструктуру.

Секретар НАТО Йенс Столтенберг заявив, що Альянс також працює над зміцненням можливостей протиповітряної оборони України, зосередивши увагу на системах Patriot високого класу. Доставка зброї в Україну має стати значним кроком у боротьбі з російською агресією