Додому Новини регіону

Викриття шахраїв на Донеччині, які обіцяли фіктивний шлюб за 270 000 гривень

У східній частині України, де зливи крові змішуються зі страхом та заздрістю, з’явилася ще одна макабрична схема, яка простягала руку за невинними хлопцями, мрією яких було знайти достойний заробіток. Під слів обіцянок кращого майбутнього, троє мешканок м. Костянтинівки сплетені в цю інтригуючу сюжетну лінію, намагались організувати юридично недійсний шлюб, який давав їм можливість незаконно переправити юнаків через державний кордон України.

Трійка зловмисниць, красивими словами обманюючи довірливих дітей війни, пропонувала їм шлях уникнення військового призову та роботи у військових лавах, що стало неймовірним виглядом підлості та бездумності.

Та відчайдушні жертви цієї мережі шахраїв випробували долю і звернулись за допомогою до правоохоронців. Схема зламалася, а мерзотні організаторки були затримані поліцейськими.

На ділянці, де військові перешкоджають розпуску смертельного холоду, ці “чорні вдови” забули про гідність та мораль, торгуючи долею юних чоловіків за гроші.

Намагаючись заховати соромні сліди своєї злочинної справи, вони запевнили свою жертву в небаченому впливі на співробітника державної реєстрації актів цивільного стану, але не прогадали: правоохоронці були на сторожі справедливості та розкрили їхні маніпуляції.

Тепер у суді вирішується доля цих жінок, які зловживали впливом і гравців життя молодих хлопців, поглинених мантіями військових страхіттів. Їх місце може бути за гратами, але жертвам залишиться шукати способи виправдатися перед долею, яку вони вже прочитали від своїх зрадницьких “наречених”.