Додому Новини регіону

Вода для Сіверська: спільні зусилля влади та благодійників

Фото: Донецька ОДА

13 лютого 2024 року – Мешканці прифронтового Сіверська на Донеччині отримають доступ до чистої води завдяки новій фільтрувальній станції. Її налаштування вже майже завершено.

Нагадаємо, понад 670 тисяч зарплати, картини, золото та криптовалюта: декларація очільника “Вода Донбасу”.

Півтора роки Сіверськ та інші населені пункти громади живуть без газу, води та електрики. Окупанти зруйнували всю інфраструктуру. До лінії фронту лише 10 кілометрів, що робить ремонтні роботи надзвичайно небезпечними.

Спільними зусиллями обласної та місцевої влади, а також благодійних організацій вдалося відновити водопостачання в місті.

Обладнання для фільтрувальної станції придбали благодійники. Спеціальну машину для розвезення води було закуплено за кошти субвенції з обласного бюджету.

«Спільно з місцевою владою і благодійними організаціями ми докладаємо багато зусиль для забезпечення усім необхідним мешканців прифронтових міст, – зазначив голова Донецької облдержадміністрації, начальник обласної військової адміністрації Вадим Філашкін. – Проте, зважаючи на постійні обстріли окупантів, в першу чергу варто евакуюватись, щоб зберегти своє життя».

Відновлення водопостачання – це лише один із кроків на шляху до покращення життя людей в Сіверську. Евакуація залишається пріоритетом, адже безпека людей – це найголовніше.