Додому Новини регіону

Україна та Росія: На межі Нескінченної Війни

Фото: Facebook / 1 окрема танкова Сіверська бригада

Нагадаємо: Росія може наростити силу для нападу на НАТО через 5-8 років

За словами інформаційного агентства Financial Times, ситуація між Україною та Росією сягає критичної точки, змальовуючи перспективу “нескінченної війни”. Позиція України може стати особливо напруженою через тиск на досягнення військових успіхів перед листопадовими виборами у США, які можуть визначити майбутнє підтримки з боку американської адміністрації.

Автори статті наголошують на потребі для України виявляти активність у військових діях, зосереджуючись на об’єктах, які вони вважають стратегічно важливими. Навіть у зіставленні з обмеженнями, такими як відсутність можливості використовувати ракети великої дальності або атакувати цілі в самій Росії, Україна вважає наведення ударів по об’єктах на окупованій території доцільним.

Однак, навіть з цими діями, Росія виявляється міцним супротивником. Навіть при нещодавніх втратах та обмежених успіхах, Путін продовжує демонструвати вольову міць, хоча йому досі не вдається зупинити українські атаки на російську територію.

Поточні події підштовхують до переосмислення стратегій. Навіть якщо президент США Дональд Трамп збереже свою посаду, це не гарантує Росії бажаного результату, оскільки політичний пейзаж може змінитися, що вимагатиме нового підходу. У таких умовах, із зростаючим натиском та нестабільністю, Україна змушена шукати нові способи вирішення конфлікту та захисту своїх інтересів.