Додому Новини регіону

Україна має шанс відновити наступ цим літом: сенатор Ліндсі Грем

Фото: відкриті джерела

Нагадаємо: Російський наступ сповільнюється: переваги Путіна зникають

Збройні Сили України цього літа зможуть відновити військовий імпульс та перейти в наступ завдяки допомозі від Сполучених Штатів. Таку впевненість висловив сенатор від Республіканської партії Ліндсі Грем в інтерв’ю програмі CBS “Face the Nation”.

“Або ми збираємося допомогти Україні, чи ні. Настав час дати їм F-16, дозволити їм керувати літаками, далекобійною артилерією для поразки цілей усередині Росії”, – заявив Грем.

Він підкреслив, що затримка з наданням допомоги призвела до втрати темпу у війні, проте зараз існує можливість перезавантажити ситуацію. “Є шанс перезавантажити цю війну, оскільки Київ має зброю,” – зазначив сенатор.

За словами Грема, Збройні Сили України мають перейти у наступ. “Думаю, влітку Україна поверне собі військовий імпульс,” – додав він.

Крім того, сенатор закликав переслідувати активи президента Росії Володимира Путіна по всьому світу. Він запропонував взяти кошти з російських суверенних фондів та передати їх Україні. “У Європі знаходиться 300 мільярдів доларів із Росії. І суверенні активи, які ми повинні конфіскувати та передати Україні,” – наголосив Грем.

Його заяви підкреслюють важливість подальшої підтримки України з боку міжнародної спільноти та необхідність жорстких санкцій проти Росії.