Додому Новини регіону

Міграційна служба Донецької області. Як звертатись?

На сьогоднішній день, жителям Донеччини доводиться стикатися зі складністю оформлення документів через обмежений доступ до відділень ДМСУ на території області. Зараз багатьом донеччанам необхідні різноманітні документи, починаючи від звичайного паспорта громадянина України і закінчуючи закордонним паспортом. Але, на жаль, зробити це на рідній землі стає неможливо.

На даний момент, лише одне відділення працює у Покровській громаді, де можна вклеїти фотокартку в паспорт при досягненні 25 або 45 років. Але, усі інші необхідні послуги доводиться шукати за межами області – у Харківській та Дніпропетровській областях або в інших регіонах України. 

Загалом, ДМСУ працює у дистанційному режимі на території Донеччини, і наразі не передбачається повне відновлення роботи на місцевому рівні.

На щастя, для допомоги та консультації, мешканці можуть звертатися на “гарячу лінію” ДМСУ в Донецькій області за телефоном 095 538 5703

Відділ також відповідає на звернення громадян, які стикаються з питаннями оформлення та пересилки документів. За останній місяць, за липень, налічувалося близько 500 звернень, з яких найбільш актуальними є ті, що стосуються документальних питань.