Додому Новини регіону

Голова АМКУ Павло Кириленко так і не задекларував автомобіль, яким користується

"Схеми" стверджують, що за кермом авто тещі Павла Кириленка сидить він сам. 19 травня 2024-го. Фото: "Схеми"

Нагадаємо: «В цій квартирі я точно не мешкав». Глава АМКУ Кириленко заперечує проживання у квартирі, де його виявили журналісти

Журналісти проєкту “Схеми” опублікували кадри, на яких голова Антимонопольного комітету України (АМКУ) Павло Кириленко керує автомобілем BMW X3, який не був задекларований. Цей автомобіль офіційно належить тещі Кириленка і тому не був включений у жодну з його декларацій, включаючи найактуальнішу.

Раніше, під час інтерв’ю Радіо Свобода, колишній очільник Донецької обласної військової адміністрації (ОВА) стверджував, що автомобілем, який юридично належить його тещі, його дружина майже не користується, тому він не підлягає декларуванню. Однак нові кадри, на яких за кермом цього авто видно самого Павла Кириленка, ставлять під сумнів його попередні заяви.

Журналісти “Схем” ще в березні оприлюднили кадри, де дружина Кириленка, Алла, користується цим BMW X3. Тоді офіційна власниця автомобіля, теща Кириленка, стверджувала, що не користується ним, і що на ньому їздить її донька. У такому разі автомобіль мав би бути задекларованим.

Нібито дружина Кириленка за кермом BMW. Фото: “Схеми”

“Дружина у виняткових випадках користується тим автомобілем. Те, що вона на постійній основі не користується транспортними засобами, це точно,” — сказав Павло Кириленко журналістам “Схем” у березні 2024 року.

Нові дані підтверджують, що автомобілем фактично користуються як сам голова АМКУ, так і його дружина. Жодних транспортних засобів посадовець не декларує, що може свідчити про порушення антикорупційного законодавства.