Додому Новини Лиманщини

З початку повномасштабного вторгнення Росії дев’ять депутатів Лиманської міськради добровільно відмовилися від своїх мандатів

Фото: відкриті джерела

Нагадаємо: Державна нагорода начальнику Лиманської МВА Олександру Журавльову

Лиманська міська рада, попри війну та окупацію, зберігає відносну стабільність свого складу. Станом на травень 2024 року, 25 із 34 депутатів, обраних громадою у 2020 році, зберігають свої мандати. Проте, повномасштабне вторгнення Росії внесло свої корективи у роботу місцевого самоврядування.

Дев’ять депутатів добровільно склали свої повноваження після початку бойових дій, як повідомили Вільне радіо у Лиманській міській військовій адміністрації (МВА). Серед них — Ігор Кряжев, Ольга Лабунець, Сергій Хандій та інші.

Незважаючи на ці зміни, у МВА запевнили, що у разі необхідності скликання сесії до наступних виборів, кворум буде дотримано. Проте, наразі сесії не проводяться, а всі рішення приймає керівник військової адміністрації Олександр Журавльов.

Таким чином, Лиманська міська рада, хоч і зберігає більшість свого складу, фактично не функціонує як орган місцевого самоврядування. Військова адміністрація, створена під час воєнного стану, взяла на себе всі повноваження щодо управління громадою.