Додому Новини регіону

Донецька ОДА розпочала інформаційну кампанію проти насильства

Управління сім’ї, молоді та масових заходів Донецької ОДА спільно з партнерами розпочало інформаційну кампанію з метою мінімізації проявів домашнього насильства.

Нагадаємо, правоохоронці та соціальні служби Лиману обговорили покращення взаємодії у випадках домашнього насильства.

Кампанія триватиме 16 днів, з 25 листопада до 10 грудня. Протягом цього часу заплановано інформування населення та навчання його протидіяти насильству.

Організатори нагадують, що якщо ви зіштовхнулися або стали безпосереднім свідком насильства, – телефонуйте у поліцію за номером 102.

Отримати консультацію щодо ситуації насильства, подальших кроків, а також контакти пунктів отримання допомоги можна за телефонами «гарячих ліній»:

  • 15-47 – (Державна установа «Урядовий контактний центр») — цілодобова та безкоштовна гаряча лінія з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей;
  • 0 800 500 335 або на короткий номер 116 123 (Громадська організація «Ла Страда Україна») гаряча лінія з запобігання домашньому насильству, торгівлі людьми та гендерної дискримінації;
  • 0 800 213 103 контактний Центр системи безоплатної правової допомоги
Фото – Донецька ОДА