Додому Новини регіону

Донецька, Львівська та Хмельницька області об’єдналися для підвищення якості освіти

15 листопада в Києві відбулося підписання тристороннього меморандуму про співпрацю між Донецькою, Львівською та Хмельницькою областями. Документ передбачає обмін досвідом, ресурсами та кадрами для підвищення якості освіти.

“Сьогодні ми робимо важливий крок у напрямку об’єднання зусиль для забезпечення якісної освіти для всіх дітей в Україні, незалежно від того, де вони проживають”, – заявила директор департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації Тетяна Сідашева.

Згідно з меморандумом, регіони-партнери планують співпрацювати у таких напрямках:

  • Активізація та вдосконалення навчальної діяльності й поліпшення умов надання освітніх послуг.
  • Ефективний професійний розвиток педагогів.
  • Розподіл та ефективне використання освітніх ресурсів.
  • Організація і проведення спільних навчальних, навчально-методичних та наукових заходів.

“Ми впевнені, що співпраця з Донецькою областю допоможе нам удосконалити нашу освітню систему та забезпечити кращі можливості для наших дітей”, – зазначив директор департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації Олег Пасько.

“Ми готові ділитися своїм досвідом та ресурсами з нашими колегами з Донецької області”, – заявила директор департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації Дарія Басюк.

Співпраця між регіонами-партнерами є важливим кроком у напрямку відновлення освіти в Донецькій області. Вона допоможе забезпечити якісну освіту для дітей, які вимушено залишили свої домівки через війну.

Нагадаємо, Донецька ОВА створила групу для контролю закупівель за бюджетні кошти.