Додому Новини Лиманщини

Донецька ОВА створила групу для контролю закупівель за бюджетні кошти

З 10 жовтня в Донецькій обласній військовій адміністрації працює група “Підзвітність і прозорість”. До її складу увійшли представники НАБУ, СБУ та Бюро економічної безпеки.

Група буде контролювати доцільність і вартість закупівель за гроші з державного фонду ліквідації. Керівники всіх рівнів влади повинні повідомляти про наміри провести закупівлі будь-яких товарів, робіт, послуг.

Це рішення було прийнято для того, щоб протидіяти зловживанням на місцях службовим становищем. Громадяни зможуть контролювати витрачання бюджетних коштів на сайтах районних ВА та ОВА.

Найбільше на закупівлі комунальної техніки витратила Костянтинівка

Журналісти Вільного радіо знайшли на майданчику держзакупівель Прозорро тендери на закупівлю комунальної техніки на суму майже 191 мільйон гривень. Найбільше — понад 44 мільйони гривень — виділили з бюджету Костянтинівки. Друге та третє місце за вартістю та кількістю таких витрат розділили Лиман та Добропільська громада.

За даними Вільного Радіо Лиманський “Зеленбуд” та КП “Лиманська служба єдиного замовника” цього літа придбали спецтехніки на 37 млн грн. Заплатили за экскаватор-навантажувач, сміттєвоз, два самоскиди, автокран, комбіновану дорожню машину (з самоскидом) та вакуумну машину (асенізатор). 

Автокран з вантажопідйомністю 25 тонн був найдорожчим та вартував 10 млн 250 тис. грн. За один із самоскидів заплатили найменше — 2 млн 649 тис. грн. 

Нагадаємо, у Лимані зʼявляться 14 модульних укриттів до кінця осені.

За матеріалами Вільного Радіо